Nagrobki

Nagrobki z kamienia naturalnego

-

Nagrobki z lastrika odchodzą w niepamięć. Dziś już rzadko można spotkać nagrobek z innego materiału niż kamień naturalny. To zasługa przede wszystkim jego nadzwyczajnej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Oferujemy zarówno nagrobki z katalogu, jak i oryginalne projekty naszych klientów. Nie boimy się rzeźbienia w kamieniu i łączenia materiałów w innowacyjny sposób.

Proponujemy nowatorskie projekty połączenia kamienia z różnymi materiałami, rzadko spotykanymi na cmentarzach. Wykonamy każdy rodzaj witraża i połączymy z kamieniem w tablicy napisowej (zamiast niej możemy też zastosować szybę). Oferujemy oryginalne kształty ze stali nierdzewnej oraz elementy drewniane. Oferujemy kilka wzorów chronionych prawem autorskim. Jako nieliczni mamy możliwość powielania takich wzorów działając we współpracy z autorami tych projektów oraz na ich licencji.

Jaki kamień wybrać? Ze względu na nieustanne wystawienie na czynniki atmosferyczne najlepszym wyborem będzie granit – kamień najtrwalszy i niepodatny na warunki pogodowe.

Ważne jest też zabezpieczenie nagrobka przed przechyleniem lub zapadnięciem. W tym celu przed rozpoczęciem prac badamy teren. Każdy z naszych nagrobków posiada pisemną gwarancję, a w okresie jej trwania wystarczy zgłosić do nas niepokojące przechylenie, zapadnięcie ziemi, itp. Problemem zajmiemy się bezpłatnie i usuniemy usterki.

-

-

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

-

-