Kontakt

Kontakt

Masz do wyboru pełen wachlarz możliwości: możesz zadzwonić, napisać maila lub wiadomość na Facebooku, możesz nas odwiedzić osobiście, a jeśli nie możesz przyjść to my przyjedziemy do Ciebie – bezpłatnie, w każde miejsce, o każdej porze. Powiedz nam, co możemy dla Ciebie zrobić i w czym możemy pomóc. Żadna wiadomość nie zostanie bez odpowiedzi. Nie pozwolimy Ci długo czekać na naszą reakcję. Kontaktuj się z nami w terminie dogodnym dla Ciebie, choćby to był środek nocy.

-

-

Projekt

Projekt

W miłej atmosferze i przy dobrej kawie omówimy Twój pomysł, rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do doboru kamienia i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Następnie wykonamy projekt produktu lub niezbędne rysunki techniczne. Przelejemy Twoje plany i marzenia na papier i będziemy już tylko o włos od ich realizacji. Projekt nie opuści biura lub Twojego domu dopóki nie omówimy najmniejszych szczegółów.

-

-

Produkcja

Produkcja

Po akceptacji wszelkich zmian i uzgodnień przystąpimy do realizacji zamówienia. To już nasza działka – Ty siądź przed telewizorem i oczekuj na telefon od nas. Poinformujemy Cię kiedy będziemy gotowi i ustalimy kierunek dalszego działania. Jedno jest pewne – Twój produkt będzie w dobrych rękach, profesjonalistów w fachu, ludzi szanujących ciężką pracę i trud włożony w obróbkę kamienia.

-

-

Montaż

Montaż

Dotarliśmy do końca. Tutaj Twój produkt ujrzy światło dzienne i zacznie cieszyć Twoje oko. Skonstruowany dokładnie tak jak tego chciałeś/chciałaś, z materiału jaki wybrałeś/wybrałaś. Zamontujemy go tam gdzie zechcesz, w profesjonalny sposób, potwierdzając naszą pracę pisemną gwarancją. Tu, po pozytywnym odbiorze, niestety się rozstaniemy i pójdziemy swoimi ścieżkami. Być może o nas zapomnisz, ale my nie zapomnimy nigdy o Tobie: pełna dokumentacja Twojego zlecenia spoczywać będzie w naszym archiwum, gotowa do odtworzenia, zmiany, uwzględnienia gwarancji – nie potrzebujesz żadnego papierka – wystarczy, że powtórnie się z nami skontaktujesz a my ponownie zajmiemy się problemem. Bez pytań, zbędnych formalności i z poszanowaniem Twojego czasu.

-

-

Co nas wyróżnia?

-

Jakość

Jakość

Precyzja

Precyzja

Gwarancja

Gwarancja

Projekt

Projekt 3D

Transport

Transport

Pakiety lojalnościowe

Programy lojalnościowe

W naszej działalności łączymy dwie najistotniejsze cechy: najwyższą jakość kamieni naturalnych i precyzję wykonania. Pierwszą gwarantujemy na piśmie dzięki zaufanym dostawcom, drugą zapewnia długoletnie doświadczenie naszych pracowników. Naszą zaletą jest możliwość projektowania produktów oraz ich trójwymiarowej prezentacji, dzięki czemu nasi Klienci mogą niemal natychmiast zobaczyć efekt końcowy. Oferujemy nieodpłatny dojazd do Klienta i realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w całej Europie Wschodniej. Naszą rozbudowaną ofertę wzbogaciliśmy również o atrakcyjne programy lojalnościowe.

-

O nas

-

-

Firma KAMIENNA powstała wiosną 2017 roku z fascynacji kamieniem naturalnym i możliwościami jego wykorzystania. Swoją działalnością udowadniamy, że kamień jest towarzyszem życia człowieka, a dobrze dobrany i solidny towarzysz to skarb. Pomagamy dopasować kamienne wyroby do każdego wnętrza i otoczenia, a tym samym spełnić nawet najbardziej wyrafinowane marzenia. Dbamy również o to, by oferowane przez nas najwyższej jakości produkty utrwalały pamięć o bliskich, którzy odeszli. Realizujemy zarówno standardowe projekty, jak i nowatorskie pomysły – zawsze profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze.

-